TV Yayın Grafik Sistemleri

TV yayınlarının en önemli parçası yayında kullanılan grafik materyallerdir. Bu grafiklerin yüksek kaliteli olması insanların gözlerini yormadan gerekli mesajları veriyor olması ve bir bütünsellik içermesi çok önemlidir.

Bütünsel Tasarım

İl aşama olan tasarım aşamasında müşterimizle birlikte bir konsept oluşturuyoruz. Bu konsepti aşama aşama geliştirerek tüm yayın içerisinde kullanılacak öğeleri tasarlıyoruz. Yayın logoları, reklam logoları, akan kayan yazılar, haber bantları, son dakika bantları ilk hazırlanan öğeler oluyor. Bu öğelerde mutabık kalındıktan sonra yine bütünsellik çerçevesinde program jenerikleri tasarlanıyor. Jenerikler hazırlanırken özellikle ileride ortaya çıkacak yeni programlara uygulaması kolay konseptler kullanılıyor. Böylece tüm işlerimizde ön planda tuttuğumuz işletme kolaylığını yakalamış oluyoruz.

Grafik Sistemlerinin Seçimi

Grafik sistemlerinin seçimi tasarımla birlikte şekilleniyor. Yapılacak tasarımların yapısına göre bu tasarımları düzgün bir şekilde ve yüksek kaliteli bir şekilde yayına yansıtacak sistemler seçiyoruz. Sistem seçiminde yine her zamanki gibi işletme kolaylığını ön planda tutuyoruz.

Tasarım Uygulama

Yapılan grafik tasarımlarını seçilen grafik sistemleri üzerinde uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada grafik tasarımlarında gerekli ufak tefek düzeltmeleri de gerçekleştiriyoruz. Müşterimizle birlikte sonucun mükemmel olmasını sağlıyoruz. Mükemmel bir yayın için mükemmel grafikler.

Eğitim ve Devreye Alma

Uygulama tam olarak bittikten sonra operatör eğitimleri gerçekleştiriyoruz. Full servis çalıştığımız için müşterimiz isterse bir grafik tasarımcı istihdam etmeyip tüm uygulama işlerini bize bırakabiliyor. Bu nedenle uygulamacı operatör eğitimini müşterimizin isteği üzerine veriyoruz.

Destek

Grafik sistemleri devreye alındıktan ve kullanılmaya başlandıktan sonra belirli bir anlaşma süresince müşterimizin talep ettiği sürece her konuda destek sağlıyoruz. Bu desteğin kapsamı cihaz arızaları, tasarımlar ve uygulama desteği şeklinde farklılık gösteriyor.

Özel Eventler (Seçim, Spor Karşılaşmaları v.s.)

Seçim, spor karşılaması, yarışma programı gibi özel programlarda da müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunuyoruz.