Video Kayıt ve Arşiv ( INGEST& OUTGEST)

Playout operation safety is increased by using Easy OnAir in mirror mode. Mirror mode is fully redundant playout. Easy Net Control is client application to create a mirror playout automation, or M+N back up facility.

Günümüzde video hayatın pek çok alanında üretiliyor. Internet içeriğinin ciddi bir kısmı da videoya dönmüş vaziyette. Okadar herkesi ilgilendirir bir hale geldi ki artık evde ve iş yerlerinde binlerce saatlik videolar birikmeye başladı. Bu içeriklerin bir kısmı çok değerli.

Video Kayıt Sistemleri

Dijital ID olarak özellikle profesyonel ortamlarda kullanılmak üzere video kayıt sistemleri kuruyoruz. Şirketlerin, Devlet kurumlarının, Askerin, Polisin, Hastanelerin, Event firmalarının üretmiş oldukları çok değerli video içeriklerini en yüksek kalitede ve optimum sıkıştırma teknolojileri ile kayıt ediyoruz. Kayıt ettiğimiz şey bazen bir ameliyat görüntüsü, bazen uluslararası bir kongre, bazen askeri bir operasyon, bazen bir sivil savunma tatbikatı, bazen çok değerli bir eğitim semineri olabiliyor. Kısacası hangi amaçla olursa olsun video kayıt sistemlerini hem tasarlıyor hem kuruyor hem de istenirse tam servis çerçevesinde operatör desteği sağlıyoruz.

Video Arşiv Sistemleri

Kayıt edilmiş videolar önemli bir değer taşıdığı için bunların düzgün ve güvenli bir şekilde arşivlenmesi çok önemli. Gerek ofis içi gerek cloud üzerinde olmak üzere video arşiv sistemleri kuruyoruz. Disk tabanlı sistemler kurduğumuz gibi çok
daha uzun ömürlü optik tabanlı sistemler de kuruyoruz. Arşiv sistemleri ile ilgili yazılımları sağlıyor konfigürasyonlarını yapıyor ve eğitimlerini veriyoruz. Güvenli arşiv yapıları tasarlıyor içeriklerin dağıtımını güvenli bir şekilde sağlıyoruz. Arşiv sistemlerimiz çok sofistike arama motorlarına sahipler ve içeriklere çok hızlı bir şekilde erişim olanağı sunuyorlar.