Muhteşem İnstagram Reklamları
Doğru görseller, doğru başlıklar, profesyonel ve deneyimli ekip. İşte başarılı INSTAGRAM Reklamcılık için ilk adımı atıyoruz
Viral Reklamlar

Instagram’da ticari görünen reklamlar yerine viral içerikli, resim ve videolar paylaşarak çok daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu türden içeriklerin oluşturulmasında ayrıca hizmet veriyoruz.

Doğru Hedef Kitleyi Seçmek
Instagram reklamlarında hedef kitle seçmenin milyonlarca farklı alternatifi olduğunu biliyor muydunuz? Genelde alışveriş yapmayı seven, zengin semtlerde ve doğru ilgi alanlarına sahip  kitleyi bulmak için onlarca farklı alternatifi test ediyoruz.
Göz Alıcı Grafikler

Görsellik artık her şey demek. Biz hiç bir zaman düz yazı kullanmıyoruz. Her paylaşımımız sadece fotoğraf yada videodur. Çünkü görseller yazılardan ortalama 4 kat daha çok etkileşim oluşturuyor.Grafik sanatçılarımız her gönderiniz üzerinde özel çalışıyor.

Zamanlama Çok Önemli
Hedef kitlenizin sizi farketmesi için en çok nette olduğu, alım yapmaya en elverişli olduğu saatleri ve günleri bilmek gereklidir.  Zaman testleri yapıp satışların yada ilginin yükseldiği saatlere ağırlık vermek ciddi bir takip ve analiz süreci istiyor.
Pek Çok Reklamdan En İyisi

Farklı reklam kampanyası alternatifleri üretip, küçük bütçelerle test ediyoruz. En başarılı olana asıl bütçeyi harcıyoruz. Böylece verim büyük ölçüde artıyor. Bazen hedef kitle bizi şaşırtıyor.Genetik Temelli Analiz yönetimini kullanıyoruz.

 

Instagram Reklam Filmi; kurum, işletme ve firmaların Instagram’da tanıtıldığı video içeriklerdir.

Sosyal medya mecraları arasında en aktif kullanım özelliğine sahip olan Instagram, markalar için oldukça önemli bir pazar. Markaların Instagram’da uygulayacakları etkin stratejiler hedef kitlenin genişlemesiyle birlikte, marka bilinirliğine de büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde hızlı tüketilen ve hedef kitle üzerinde en doğru etkileşimlerin oluşturulduğu video içerikler, markaların belirledikleri başarılar en hızlı şekilde ulaşmalarına yardımcı olur.

Uzman ekibi tarafından hazırlanan Instagram reklam filmi, trendlerin ışığında profesyonel bir işleyişle tasarlanıyor. Instagram Reklam filmleri, marka bilinirliğini en üst seviyeye taşırken markaların, kurumların ve şirketlerin hedef kitlesi üzerinde en doğru etkinin oluşmasını sağlıyor.

Bizim ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel Instagram Reklam Filmi hazırlatabilirsiniz.

Teklif Alın

TEKLİF

Hazırladığımız Instagram film örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir;

Instagram reklam filmi hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için; 
Arayın : +90538 407 12 90

Mail Gönderin