Animasyon tanıtım filmi prodüksiyonu, içinde bulunduğumuz teknoloji çağında, markalar tarafından aranılan hizmetler arasında yer almaktadır. Artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde, internet kullanıcılarının tamamına yakını video içerik tüketmektedir. Herkesin video izlediği gerçeği ise 2D animasyon tanıtım filmi, motion graphics ve infografik tanıtım filmi gibi video içeriklerin, markaların daha fazla kişiye ulaşabilmelerinde etkin bir rol kazanmalarını sağlamıştır. Siz de markanıza değer katan animasyon tanıtım filmi hazırlatmak için Dijital ID ile iletişime geçebilir; en efektif animasyon videolara sahip olabilirsiniz.
Günümüzde tanıtım filmi hem markalar hem de nihai tüketiciler için büyük önem arz etmektedir. İnsanlar bir ürün veya hizmeti satın almadan önce hakkında video izliyor; söz konusu ürün, hizmet ya da markanın tanıtım filmi varsa onu daha güvenilir buluyor. Bu yüzden tanıtım filmi çağımızın olmazsa olmaz iletişim araçlarından biridir. Siz de Dijital ID'den hemen teklif isteyin; müşteri sayınızı artıracak animasyon tanıtım filmlerine sahip olun.

Animasyon Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmi konusunda profesyonel ve yaratıcı çözümler sunarak etkili video projelerine hayat veren Dijital ID; iletişim dinamiklerine hakim ekibi, üst düzey stüdyoları ve sistematik iş süreçleriyle; dünya trendlerine, hedef kitleye ve hizmet sunduğu markaların sektörüne en uygun; marka ruhunu en net yansıtan motion graphics, infografik ve 2D animasyon tanıtım filmleri tasarlamakta ve katma değer oluşturan bir çözüm ortağı olmaktadır. Dijital ID’nin alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibinde bulunan metin yazarları, konsept geliştiriciler, yönetmenler, motion graphics tasarımcıları, video ekibi, kreatif direktörler, art direktörler, grafikerler ve proje koordinatörleri; hayata geçirilen video projesinin başarıya ulaşması için büyük titizlikle çalışmaktadır. Birçok köklü kurum ve kuruluş için animasyon tanıtım filmi yapan Dijital ID’nin gerçekleştirdiği referans çalışmaları incelemek için tıklayınız.

Animasyon Tanıtım Filmi Yapma ve Animasyon Video Hazırlama

Animasyon tanıtım filmi yapmak, profesyonellik gerektiren bir konudur. Animasyon tanıtım filminin başarılı olabilmesi için, hedef kitleye uygun şekilde projelendirilmiş olması gerekir. Dijital ID; gerçekleştirdiği hedef kitle, sektör ve rakip analizleri neticesinde elde ettiği verilerin yorumlamasını yaparak konsept geliştirme çalışmalarına hayat verir. Belirlenen konsepte göre metin yazımı ve görsel tasarım çalışmaları gerçekleştirilir. Ardından motion graphics ve animasyon ekibi tarafından 2D animasyon çalışmaları gerçekleştirilerek marka için katma değer oluşturan 2D animasyon tanıtım videoları tasarlanır.