VideoWall, Ekran Sistemleri, Digital Signage

Dijital Ekranlar hayatımızın her noktasında. Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, metrolarda, bankalarda, izleme odalarında, toplantı odalarında, şirketlerimizde artık günlük iletişimimizin her yerinde ekranlar var.
Dijital ID olarak profesyonel ekranlar kuruyor, içerik sağlıyor ve işletme desteği veriyoruz.

Mağazacılıkta Ekranlar

Zincir mağazalar için merkezden anlık yönetilebilen ekranlar kuruyoruz. Uzun süre çalışmaya müsait ekranlarla tam merkezi yapılar tasarlıyor bu yapıların entegrasyonun sağlıyoruz. Kurduğumuz yapılarda %99 üzerinde uptime gerçekleştirebiliyoruz. Ekran içeriklerini ister müşterimiz kontrol ediyor isterse de anlaşma çerçevesinde biz kontrol ediyoruz. Türkiye çapında istenen şehirde veya ilçede kurulum gerçekleştirebiliyoruz. Merkezi yönetim için tek gereksinimimiz internet bağlantısı.

AVM de Ekranlar

AVM gibi insanların çokça ziyaret ettiği yerler için ekran çözümleri sunuyoruz. Bu çözümler kimi zaman totem diye tabir ettiğimiz ayaklı dikey ekranlar oluyor. Kimi zaman da onlarca ekranın bir araya getirilmesi ile oluşan dev video wall lar.

Kamuya Açık Alanlarda Ekranlar

Kamuya açık metro durakları, istasyon binaları, otogarlar gibi yerlerde bilgi ve reklam amaçlı ekranlar kuruyoruz. Bu ekranlar hem uzun süre çalışabilecek yapıda oluyor hem de dış ortamdan etkilenmeyecek şekilde uygulanıyor.

Sınıf Kapılarında Ekranlar

Eğitim kurumlarında sınıf kapılarına isteğe göre sıva üstü veya sıva altı bilgi ekranları kuruyoruz. Ekranlara sınıftaki ders hakkında, dersi veren eğitmen hakkında bilgiler oluyor. Bunun yanında ekranlarımız yoklama görevi de üstleniyor. Sınıfa giren eğitmen ve öğrenciler giriş anında ekrana kimlik kartlarını okutuyorlar ve böylece otomatik olarak yoklama yapılmış oluyor. Bu bilgiler online olarak yönetim katına iletilebiliyor. Bu ekranlar ayrıca sınıf rezervasyonu gibi ihtiyaçlar için de kullanılabiliyor. Böylece eğitmen ders öncesi hangi sınıfın ekipman altyapısı itibari ile kendine uygun olduğunu görüp sınıfı rezerve edebiliyor. Bu bilgiler online olarak öğrenci portallarına iletilebiliyor. Böylece öğrencilerde dersin hangi sınıfta olduğunu görebiliyorlar.

Toplantı Odası Kapılarında Ekranlar

Toplantı odalarının yönetimi başlı başına bir iş ve bu yönetim işi için toplantı odalarının kapılarına ekranlar kuruyoruz. Ekranlar merkezi bir sistem üzerinden yönetiliyor ve rezervasyon işlemleri merkezi olarak yapılabiliyor. İstendiği takdirde exchange ve outlook entegrasyonları yapılıyor. Sistem üzerinde toplantı odasındaki ekipmanlar da yönetilebiliyor. Ekranlar dokunmatik olabiliyor ve ekran üzerinden de işlem yapılabiliyor. Toplantının erken bitmesi durumunda toplantı odası terk edilirken yapılan bildirimle oda anında diğer toplantılar için hazır hale gelebiliyor.

Fabrikalarda Ekranlar

Fabrikalarda özellikle çalışanların motivasyonunu yüksek tutmak için bilgilendirme ekranları kuruyoruz. Bu sayede çalışanlar anlık olarak bilgilendirilebiliyor. Ekranlar merkezi sistem üzerinden yönetilebiliyor ve istenirse fabrika ERP sistemine entegre edilebiliyor. Böylelikle mesela fabrika hollerinde üretim grafikleri, o günkü üretim performansı gibi bilgiler gösterilebiliyor.

Banka Şubelerinde Ekranlar

Banka şubelerine anlık güncellenebilen dijital ekranlar kuruyoruz. Bu ekranlar banka ürünlerinin şubeye gelen müşterilere hızlıca tanıtılması görevi görüyorlar. Bankalar çok hızlı ürün çıkaran kurumlar. Bazen o kadar hızlı ki çalışanların bile bu ürünlerden gecikmeli haberi olabiliyor. Ekranlar zaman zaman çalışanların bilgilendirilmesi amaçlı da kullanılabiliyor.