Prodüksiyon Hizmetleri

Kurumsal Tanıtım Filmi, Tanıtım Filmi ve Hava Çekimi Hizmeti Günümüzde insanlar okumak yerine izlemeyi daha çok tercih etmektedir. İzlemek hem kolay hem de akılda kalıcılığı daha fazla olduğu için markalar da görsel kullanımına daha çok önem vermektedir. Bu sebeple, marka bilinirliğini arttırmak amacıyla;

Info Grafik

Tanıtım Filmi Çekimi 

Tanıtım filmi, bir işi anlatmanın en etkili yoludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcılarının tamamına yakını video içerik tüketmektedir. Bu yüzden işinizi tanıtım videosuyla anlatmak, daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Instagram Videosu & İnstagram Reklamı

Instagram videosu, 2017 yılı itibarıyla 500 milyon kullanıcıya ulaşan, dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Instagram’a özel olarak hazırlanan videolara denilmektedir.

3D ANİMASYON HAZIRLANMASI

Özellikle 3d ve 2d animasyon filmler üzerinde uzmanlaşmış bir animasyon stüdyosudur. Aşağıdaki başlıklardan çalışma örneklerimize ulaşabilirsiniz.

Video Post

Video post’lar, sosyal medya ve mobil cihazların ekranlarına göre tasarlanmış kısa, dijital video içeriklerdir. Özellikle Instagram ve Facebook’ta sıklıkla kullanılan bu dijital içerikler, kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşarak etkili bir iletişim çalışması olma potansiyeline sahiptir

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya kanalları hem markaları hem de kişisel profilleri düşünerek yenilikler getirmeye devam ediyor. Snapchat’in dijital dünyaya kazandırdığı hikaye özelliği artık Instagram, Facebook ve Whatsapp’ta da mevcut.

Post Prodüksiyon

Artık herkes; evde, işte, sokakta, mekanda, laptopta, pc’de, pad’de, cepte video izliyor! İzlenme oranı her geçen yıl
%40 artıyor! Dijital ID, video içerik prodüksiyon
konusunda müşterilerimize çözüm ortağı oluyor!

 

 

 

 

Kurumsal Kimlik

Post Prodüksiyon

Dijital ID, işinizi anlatmanın en etkili yolu olan video içerik konusunda başarı odaklı projeler üretir ve işinize değer katan çözümler sunar. Tam profesyonel kadro tarafından gerçekleştirilen hedef kitle analizi doğrultusunda tasarlanan videolarla maksimum kişiye ulaşmanızı sağlar.
Ürün tanıtım videoları, kurumsal tanıtım filmleri ve etkinlik kliplerinin yanı sıra video sunum gibi verimlilik artırıcı şirket içi video tasarımlarına da hayat veren Dijital ID, iş dünyasının nitelikli video ihtiyacını en hızlı ve ekonomik şekilde karşılayacak yaratıcı projelere imza atar.
Dijital ID; iş dünyasının video çözüm ortağı!