STÜDYO ÇEKİMLERİGREEN BOX

 

Yeşil perde önünde duran bir kullanıcının (greenbox) fotoğrafı profesyonel bir fotoğrafçımız tarafından çekilir. Çekilen fotoğraf grafiker tarafından işlenerek arka plan fotoğrafa oturtulur. Fotoğraf basılarak ziyaretçiye hatıra olarak verilir ve yaklaşık bekleme süresi 4 dk’dır.

İstendiğinde bir interaktif bir kiosk ile self servis olarak tasarlanabilir ve fotoğraflar Facebook gibi sosyal ağlara yüklenebilir ya da e-posta yoluyla da katılımcılara sunulabilir.

GreenBox Perde

Ayaklı Greenbox perde

Sanal Stüdyo Kurulumu

Günümüzde Sanal Stüdyo kurulumları için yüksek bütçelere ihtiyaç duyulmamaktadır. Özel dekorlar, içinden çıkılması zor olan ve her biri için personel gereken kompleks ekipmanların yerini daha ufak, tek kişi tarafından yönetilebilen ve istenilen tüm ihtiyaçları sağlayacak, en önemlisi de kullanımı çok kolay sistemler ile stüdyo kurmak mümkün.

Dijital ID Teknoloji olarak ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel stüdyo kurulumlarını bütçelerinizi göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınıza göre kuruyoruz. Günümüzde finans, imalat, perakende ve eğitim sektörlerinde yoğun olarak bu sistemlerin kullanıldığını görebilirsiniz.

Green Box

Sanal Stüdyodan kaliteli görüntü alabilmek için green box seçimine özen gösteriyoruz. Kumaş veya mekanın boyanarak green box a çevrilmesinin sağlıyoruz.

Dekorun Seçilmesi

Dünyada alanında en iyi olan ve Türkiye Distribütörlüğü yaptığımız yazılımlar ile dekor yapımı konusunda çözümler üretiyoruz. İstediğiniz kadar sanal stüdyo tasarımı ekleyebileceğiniz ve içindeki hazır tasarımları da kullanabileceğiniz bu yazılımlar ile dekoru dert etmeyeceksiniz.

Kamera

Dijital ID Teknoloji olarak Sony’nin Türkiye’deki en büyük bayisi ve uzman çözüm ortağıyız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat/performans oranı en iyi olan kameraları sistemlerinizde kullanıyoruz. Sunacağımız her türlü kamerada greenbox işlemi yapabilirsiniz. Dijital ID

Teknik Ekipman

Dekor, green box ve kamera seçiminden sonra keylemeyi yapacağınız teknik ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Bu ekipmanları yıllardır kurulumunu yaptığımız ulusal yayın yapan kanallarda elde ettiğimiz tecrübe ile seçerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Sanal Stüdyo sisteminizi kurarken en ince ayrıntısına kadar projelendirip anahtar teslim kurulumları gerçekleştiriyoruz. Bu sistem genellikler üniversitelerde, içerik üreten firmalarda, büyük şirketlerin video servislerinde ve bankalarda aktif olarak kullanılmaktadır.