OB VAN – Canlı Yayın Araçları

Araç Seçimi

Canlı Yayın aracının ne amaçla kullanılacağı araç seçiminde büyük önem taşımaktadır. Dijital ID olarak kullanım amacını göz önünde tutarak klasik alışılmış araç modelleri dışında farklı daha uygun modellerin seçimi konusunda yardımcı oluyoruz. Araç seçiminde özellikle işletmesi kolay ve daha az masraflı modellerin tercih edilmesini öne çıkarıyoruz.

KU Bant Canlı Yayın Aracı

Teranex-Mini HDMI

Ku Bant yayın araçında araç içerisine konulan UP-LİNK sistemi ile direk olarak uyduya belirlenen frekans ile noktaya yapılan yayındır. yayın çıkışının DVB-S/S2 olmasından dolayı bütün ulusal tv kanallarının tercih ettiği sistemdir.

Araç Modifikasyonu ve Yerleşim

Araç tipine karar verildikten sonra bu aracı istenen amaca göre modifiye ediyoruz. Modifikasyon öncesi tüm projelendirme işlemlerini tamamlıyoruz. Tüm çizimleri final haline, müşterimizle birlikte getiriyoruz. Onay sonrası aracın gerek karisöründe gerekse iç müçtemelatında gerekli modifikasyonları yapıyoruz. Bunu yaparken aracın dengesinin bozulmamasını ve yine kolay işletme sağlayacak noktaları dikkate alıyoruz. Bir diğer dikkat ettiğimiz nokta ise mümkün olduğunca aracın orijinal halinin bozulmaması. Bu sayede daha uzun ömrü garanti etmiş oluyoruz.

Aracın Donatılması

Müşterimizin hedefleri doğrultusunda cihaz seçimlerini birlikte yapıyor ve daha sonra bu cihazların araç içine montajını tamamlıyoruz. Cihaz seçimlerinde özellikle cihazların ağırlığı, sessizliği ve güç sarfiyatını dikkate alıyoruz. Bunun yanında mümkün olduğunca solid state cihazları ve az ısınan cihazları tercih ediyoruz. Bu işlemler sırasında hedefimiz hep kolay ve ucuz işletme.

Aracın Eğitimi ve Teslim

Hazır hale gelen aracımızla ilgili tüm eğitimleri sağlıyoruz. Bakımlar konusunda müşterimizi bilgilendiriyoruz. İstendiği takdirde trafik işlemlerini müşterimiz adına takip edip teslimatı gerçekleştiriyoruz.

İÇERİK LİSTESİ

 

  • Digico SD 8 60 kanal ses masası
  • Genelec dinleme monitör
  • Sony Deck
  • Denon dn 4500 dual cd player
  • Hybrid(telefon haberleşme cihazı)
  • Glensound GSOC 26 Commantary Box
  • Seinheiser yaka mikrofonu