Web TV Yeni Nesil Televizyonculuk

WEB TV Hizmeti :

Tek bir Cihaz ile Aynı anda canlı yayın, yapabilme imkanı, Üzerine Logo, KJ, Bant Reklam, Kelebek(Çerçeve) imkanı, yüzlerce videoyu playlist yapıp 7/24 canlı yayın yapma imkanı, Sosyal Medya mecralarına Twitter, Facebook,  Youtube, Web Sitesite, Twitch vb birçok mecraya aynı anda canlı yayın yapma imkanı bunların yanı sıra çıkış olarak 1920/1080 ve 4 K SDI, IP Stream giriş-çıkış özelliği bulunmaktadır.

İnternet yayıncılığının hızı, olanakları, çeşitliliği ve kişiye özel içerik sağlaması; tematik TV kanallarının yaygınlaşması Konvansiyonel – Geleneksel; Gazete / TV / Dergi sektörünün sonunu önlenemez bir şekilde sağlıyor.

İnsanlar artık; haber bilgi ve eğlence ihtiyaçlarını, görsel gereksinimlerini, düşüncesini paylaşma hakkını .. internet üzerinden karşılıyorlar. İnternet’in tabana inmesi, bağlantı hızlarının yükselmesi, medya teknolojilerindeki gelişmeler.. bağımsız, hatta bireysel yayıncılık yapmayı kolaylaştırdı.

Web TV Nedir?

Web TV

istediğiniz yerden videolarınızı internet üzerinden canlı yayın izletme olağanı sağlayan yeni nesi yayıncılık modelidir.

Videolar artık her yerde. bugünün en güçlü iletişim aracı Web TV olarak görebiliriz.

Televizyon yayını, TV şovları gibi televizyon içeriğinin, İnternet üzerinden yayınlanan video akışı gibi dijital dağılımıdır.

WEB TV

Kullanılan Sektörler

*Televizyon Kanalları

*Belediyeler

Canlı Şehir Kameraları, Kamera görüntülerini grafikler ile süsleyip miksaj yapabilirsiniz. Belediye başkanlarının mesajlarını, ziyaret ettiği yerleri canlı veya VTR şeklinde akışlar hazırlayıp yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda, Sosyal medya üzerinden paylaşım yapabilirsiniz.

Tüm cihazlardan izleme imkanı

Mobil, Web, Cepten ve tüm internet erişimi olan cihazlardan erişim sunmaktadır.

İnteraktif TV Hizmeti

Etkinlik, Konferans, Turnuva, Sosyal Medya Canlı konferans ve daha fazlası.

Web TV Kurulum

Kolay CIAB (bir kutudaki kanal), tüm EMS Ürünlerini hem tek bir iş istasyonuyla hem de SD ve HD’de bulunan tek bir entegre Çözüme entegre eder.

Web Canlı Yayın

Özel Yazılım sayesinde canlı yayın sırasında video akışı, KJ ekleme, ve sosyal medya araçlarında canlı yayın imkanı sunmaktadır.

İnteraktif TV uygulamaları, Oyun TV, televizyon ve daha fazla senaryo oluşturulabilir.

Web TV Sosyal Medya – Sosyal Medya Bağlantısı

Yayın akışını canlı olarak veya sosyal medya paylaşımı yapabiliriniz.

Arkadaşlarınızı farklı sosyal ağlardan davet edin. Facebook hesabınızı  hesabınızla bağlayın ve arkadaşlarınızın Web TV’ de yaptığınızı takip etmesine izin verin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//]]>